Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Наноплівка на номери

Наноплівка на номери

Система автоматичної фіксації порушень на дорогах добре розпізнає автомобілі. Обклеювання їх спеціальною захисною плівкою користується високою популярністю серед автолюбителів. Наноплівка на номери - унікальний спосіб захисту поверхні номера автомобіля від небажаних фотознімків та відеофіксацій. Вона наноситься на цифри номерного знака і дозволяє приховати номер від камер відеофіксації.

Характеристики і особливості наноплівки

Особлива плівка клеїться спереду та ззаду на цифри номера, точно повторюючи їх обриси. Її унікальність полягає в багатошаровій структурі, завдяки чому камери не можуть «зловити» номер автомобіля, але він залишиться цілком помітним для людини. Плівка складається з таких частин:

 • Основа. Це фон чорного кольору.
 • Скляна призма. Завдяки цій призмі номери отримали можливість заломлювати світлові промені: світло, потрапляючи на плівку, моментально відбивається від нього.
 • Полімерний шар, який відбиває.
 • Світлофільтр, який утримує світловий потік, внаслідок чого темне тло засвічується, ніби зливаючись зі світлим.

Плівка від камер дозволяє заховати зовні номера машини. Вони не будуть відображатись, а на їхньому місці на фото видно лише спалахи. Детально опрацьований виробничий процес плівки складається з кількох етапів, кожен із яких проходить ретельну перевірку на якість виконання робіт.

Принцип дії досить простий – світловий потік потрапляє на призму і відбиває промені. Фільтр отримує потік світла і не віддає його назад. Через це потік гуляє всередині, засвічуючи чорну основу, яка зливається з білим тлом номера авто. Перед нанесенням плівки машини обов'язково необхідно ретельно вимити, витерти та протерти спиртом – щоб видалити наявний жировий наліт.Заклеєні номерні знаки не побаче жодна камера радара.

Переваги наноплівки

Завдяки використанню найсучасніших технік виготовлення та високоякісної сировини наноплівка від камер має тривалий термін експлуатації. Також можна виділити інші переваги:

 • Стійкість до різних погодних умов (сніг, дощ, перепади температур).
 • Відсутність деформації з часом.
 • Захист від вицвітання.
 • Збереження зовнішнього вигляду тривалий час.
 • Доступна ціна.
 • Наклеїти та легко зняти плівку можна самостійно.
 • Здатність витримати миття авто.
 • Простота у догляді і практичність.

Плівка досить стійка, номер можна мити під напором води і навіть з використанням хімічних засобів. Законність наноплівки на автомобільних номерах підтверджена. Автомобільні номерів буде видно на відстані від 20 до 40 метрів, що не суперечить кодексу «Про адміністративні правопорушення». У виробництві плівки використовують запатентовані сучасні технології, що робить її унікальною.

Де купити наноплівку на номери за кращою ціною?

Доступні ціни, гарний сервіс та швидка доставка – ключові переваги нашого інтернет - магазину. Вам не потрібно нікуди їхати, адже замовити товари можна на сайті з доставкою по Україні. Ми надаємо на свої товари гарантію якості, оскільки працюємо з перевіреними європейськими та вітчизняними постачальниками. Тільки у нас ви можете придбати оригінальну наноплівку, яка відповідає стандартам українських автономерів. Досвідчені співробітники добре знають технічні характеристики кожної позиції і нададуть потрібну інформацію. Завдяки налагодженій логістиці та доступним цінам нам довіряють наші клієнти. Технологія приховування номера машини дійсно допомагає заощадити час, гроші та, найголовніше, нерви.

Вгору