КОРИСТУВАЧА УГОДА

1. Ця Угода користувача (далі за текстом – Угода) є офертою умов, що надає право користування інформацією (контентом), розміщеною на порталі alite.com.ua (далі – Сайт).

2. Сторони: Адміністрація сайту alite.com.ua (далі за текстом – Адміністрація) та фізична особа – відвідувач Сайту (далі Користувач) укладають між собою цю Угоду, яка регулює правові відносини між Сторонами щодо умов надання інформації, що знаходиться на Сайті.

3. У будь-який час Адміністрація на правах власника Сайту може вносити до Угоди доповнення або поправки в односторонньому порядку, попередньо не повідомляючи про це Користувача. Умови, описані в Угоді, надаються для читання у відкритому доступі. Користувач самостійно вивчає Угоду із поправками, доповненнями до неї та несе за це особисту відповідальність.

4. Обов’язком Користувача є ознайомлення у повному обсязі з цим документом до початку проходження на Сайті реєстрації. Якщо Користувач зареєструвався до того, як відбулося ознайомлення з текстом Угоди, це не означає його згоди та повного прийняття цього документа. Якщо за умовами Угоди виникають будь-які розбіжності, Користувач зобов’язаний відразу припинити використання Сайту. Якщо Користувач продовжуватиме використовувати Сайт, такі дії означатимуть його згоду з усіма умовами Угоди, а також внесеними поправками/доповненнями.

5. Будь-яка фізична особа, яка досягла повнолітнього віку, яка має право прийняти цю Угоду, має право стати Користувачем.

6. Угода регулює права та обов’язки Сторін.

Основні положення користування Сайтом

7. Користувачеві надається можливість розглядати та завантажувати, розміщені на Сайті інформаційні матеріали, за умови некомерційного їх застосування. Заборонено вносити коригування в надану Сайтом інформацію, використовувати її для комерційних чи громадських цілей. Заборонено розміщення в комп’ютерних мережах або інших веб-порталах текстів, взятих на Сайті.

8. Свою згоду Користувач дає на те, що онлайн-магазин alite.com.ua має право робити інформаційну розсилку про чинні акції на номер Користувача, який буде вказано у замовленні. Користувач зобов’язується надати достовірні, правдиві персональні дані та правильну контактну інформацію під час проходження процедури реєстрації та здійснення замовлень на Сайті. Якщо Користувач відмовляється від послуги інформаційної розсилки, адміністрація зобов’язується видалити його адресу з переліку клієнтів, яким надсилається смс-розсилка.

9. Користувач має право звернутися до Адміністрації з інформацією будь-якого характеру, будь-то рекомендації щодо оптимізації роботи, питання, претензія. Користувач несе відповідальність за суть надісланих ним звернень до Адміністрації, які не повинні містити загроз, образ, протизаконних відомостей, а також не повинні порушувати авторські права або містити дані, що сприяють утиску прав людей за будь-якою ознакою та суперечити українському законодавству.

Безпека інформації та особисті дані Користувача

10. До особистих даних кожного Користувача Адміністрація належить шанобливо, відповідально, гарантує їхню безпеку в межах своїх можливостей.

11. Приймаючи всі умови Угоди, Користувач погоджується з тим, що Сайт може застосовувати його особисті дані, які він вказує під час реєстрації, а також здійснювати їх збирання, обробку. Свої дії Адміністрація здійснює на підставі чинного законодавства «Про захист персональних даних». Користувач дозволяє Адміністрації проводити збір, застосування, передачу, обробку, підтримку інформації, розміщеної в його особистому обліковому записі, що сприятиме наданню Сайтом певних послуг.

12. Під збором інформації про Користувача мається на увазі отримання особистих даних, які він вказує при заповненні анкети під час реєстрації – адреси місця проживання, e-mail, прізвища, імені, по батькові та технічних відомостей про з’єднання, систему, cookies файли.

13. Адміністрація зобов’язується брати лише ті дані, які надаються добровільно Користувачем, а також проводити збір та обробку даних користувача лише тоді, коли це потрібно для вдосконалення послуг Сайту.

14. Користувач погоджується гарантувати безпеку інформації, що надсилається в режимі онлайн, Сайт не зможе тоді, коли третіми особами здійснюватиметься нелегальний вхід до облікового запису, де знаходяться його особисті відомості, за допомогою технічних засобів зв’язку, що не контролюються Адміністрацією. Адміністрація не несе відповідальності за завдану шкоду.

15. Адміністрація має право застосовувати будь-які матеріали, отримані за допомогою Сайту, якщо завдяки ним можна покращити контекст порталу alite.com.ua, проводити маркетингові дослідження, здійснити оперативне відправлення повідомлень, реалізовувати інші цілі згідно з чинними українськими законами.

Регулювання прав власності

16. Сайт – це інтелектуальна власність Адміністрації. Користування Сайтом допускається лише в межах зазначених правил чинної Угоди та чинних українських законів, у яких відрегульовано права на інтелектуальну власність. Адміністрації належать усі права на Сайт – авторські та майнові.

17. Усі присутні у контенті Сайту найменування, торгові марки із зазначеними посиланнями, є повною власністю їхніх правовласників.

18. Копіювання, повторення, відтворення будь-яких розділів, частин, параграфів Сайту заборонено всім Користувачам. Виконувати дії щодо відтворення, повторення, копіювання розділів Сайту Користувачем допускається лише тоді, коли на це Адміністрація надає дозвіл.

19. Тлумачення та регулювання Угоди провадиться у порядку чинного українського законодавства. Усі робочі моменти, які не обумовлені у цій Угоді, будуть вирішуватись у порядку та на підставі чинних в Україні законодавчих актів (документів).

Відповідальність Адміністрації

20. Адміністрацією вкладається багато сил, щоб розміщені інформаційні матеріали на Сайті були максимально достовірними. Весь контент розміщується на сторінках порталу alite.com.ua у первозданному вигляді та жодних гарантій (умовних чи явних) не має на увазі.

21. Відповідальність Адміністрації не поширюється на таке:

Якщо в процесі створення облікового запису Користувач вносить некоректну інформацію, неточності або надає неповний обсяг персональних даних.
На суть висловлювань, думок, які поміщаються Користувачем на сторінках порталу alite.com.ua.
Якщо своїми діями треті особи порушують права Користувача;
Якщо Користувач здійснює протиправні дії щодо третіх осіб.
Якщо у контенті порталу alite.com.ua виявлено Користувачем будь-які друкарські помилки, неточності або помилки.
На заподіяну шкоду, шкоду, витрати (як передбачувані, так і реальні), що відбулися через роботу цього Сайту, а також через неможливе або можливе застосування його Користувачем.
На будь-які коментарі, думки, висловлювання, примітки, огляди відвідувачів порталу alite.com.ua. Позиція Адміністрації може відрізнятися від позицій чи суджень авторів приміток, коментарів, оглядів.
22. Портал alite.com.ua робить все можливе для виключення появи на його сторінках статей чи коментарів, які порушують морально-етичні норми та суперечать чинним українським законам.

23. Сайт регулярно поповнюється новим інформаційним контентом, і цілком природно, що матеріали, що розміщуються на ньому, стають неактуальними. У цьому випадку відповідальність Адміністрації не поширюється на те, що Користувач ознайомився із застарілим матеріалом, отримав неактуальну інформацію або не зміг вчасно отримати оновлення.

24. Якщо під конкурсними статтями на сторінках конкурсів відвідувачами розміщується текст у вигляді думок, приміток, коментарів, то така інформація вважається інтелектуальною власністю організатора конкурсів, акцій, інших заходів, а саме – порталу alite.com.ua .

25. Адміністрація настійно рекомендує Користувачеві звертатися до нас за допомогою у разі виникнення проблем із використанням Сайту. Якщо у Користувача виникли заперечення щодо конкретних пунктів Угоди або отримані недостовірні дані від третіх осіб, образлива інформація, необхідно одразу написати звернення до Адміністрації. Це дозволить нам оперативно вивчити та ліквідувати виявлені несправності, припинити надходження неприйнятної інформації, перервати подання наших послуг Користувачеві, який створює перешкоди в ефективній роботі Сайту або зловмисно порушує умови Угоди.

26. Якщо на порталі alite.com.ua недобросовісними Користувачами розміщується контент неприйнятного характеру, Адміністрація має право його видалити. Крім цього, до Користувачів, які порушують умови Угоди та створюють проблеми для інших Користувачів щодо експлуатації порталу alite.com.ua Адміністрація має право застосувати технічні та юридичні заходи, що дозволяють закрити доступ до Сайту.

Строк тривалості Угоди

27. Угода – це головний договір між Адміністрацією та Користувачем. Якщо виникає необхідність, Адміністрація має право її відкоригувати, внести поправки, доповнення або може створити нову Угоду. Усі зміни, поправки, коригування, доповнення набувають юридичної чинності з моменту розміщення їх у відкритому доступі на порталі alite.com.ua. Якщо після розміщення поправок Користувач продовжив користуватися Сайтом, це означає його згоду з усіма правилами Угоди.

28. Угода набуває чинності з моменту початкового відвідування Користувачем порталу alite.com.ua. Тривалість дії цієї Угоди припадає на весь період користування Сайтом – з моменту першого її відвідування Користувачем до останнього відвідування.

Повідомлення правовласників

29. Якщо правовласник виявив на порталі alite.com.ua незаконно надруковану інтелектуальну власність – фотографії, статті та інший інформаційний матеріал, необхідно одразу написати звернення до Адміністрації, щоб проблему було усунуто.